Menu

  Aktualności
  Garbaty Włocławek
  Rajd Salamander
  Galeria
  Zarząd AW
  Patronat medialny
  Forum
  Linki
  Kontakt
Facebook

Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Lipiec 2022  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Aktualności
Podsumowanie roku 2013
15-01-2014
W rajdowym sezonie 2013 wraz z końcem roku przychodzi czas na podsumowania.

   Zmagania kierowców rajdowych na poziomie profesjonalnym jak i amatorskim dobiegły końca. Zarówno na jednym jak i drugim poziomie nie mogło zabraknąć Automobilklubu Włocławskiego i jego członków.
Klubowi sędziowie zakończyli sezon tradycyjnie Rajdem Barbórka w Warszawie, który odbył się 7 grudnia. Gdzie mimo typowo zimowej i wietrznej pogody zabezpieczali i czuwali nad bezpieczeństwem kibiców na odcinkach Cytadela i słynnej ulicy Karowej. Będąc na tych prestiżowych zawodach mieli okazje kibicować czynnie swoim faworytom, obserwować prace serwisu przygotowującego ich auta oraz podziwiać auta typu WRC, pokazy driftu czy rajd legend motoryzacji.
Po podsumowaniach na najwyższym polskim poziomie przyszedł również czas na rozliczenie kierowców amatorów w zmaganiach o Mistrzostwo Okręgu Bydgoskiego w Rajdach KJS
i Autoslalomie. Na rozdaniu nagród, które odbyło się 15 grudnia w Bydgoszczy nie mogło zabraknąć naszego rodzimego włocławskiego kierowcy, weterana rajdów amatorskich Andrzeja Pietrzaka wraz ze swoim pilotem Piotrem Koprem. Włocławska załoga wróciła z rozdania nagród z rękami pełnymi pucharów zdobywająć nagrody za:
    2-gie miesce w klasie II w Mistrzostwach Okregu Bydgoskiego KJS,
    3-cie miejsce w klasyfikacji Generalnej w Mistrzostwach Okregu Bydgoskiego KJS,
    3-cie miejsce dla Piotra Kopra w Klasyfikacji Generalnej Pilotow w Mistrzostwach Okregu Bydgoskiego KJS,
    1-sze miejsce w klasie II Mistrzostwach Okregu Bydgoskiego w Autoslalomie,
    3-cie miejsce w Klasyfikacji Generalnej Mistrzostwach Okregu Bydgoskiego w Autoslalomie.
Do tych nagród załoga Pietrzak, Koper dołącza jeszcze puchary z rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Torunia MINI-MAX, gdzie zdobyli 2-gie miejsce w klasie II w całym sezonie 2013.
W tych samych zawodach po kilkuletniej przerwie startował również dawny Włocławski Mistrz Kierownicy Mirosław Wojdyła. Zakończył on sezon z tytułami za 1-sze miejsce w klasie IV oraz 2-gie miejsce w klasyfikacji generalnej.
    Automobilklub Włocławski także z Bydgoszczy nie wyjechał z pustymi rękoma odbierając nagrodę za tytuł drugiego wicemistrza w klubowej klasyfikacji generalnej. Puchar w imieniu klubu odebrał prezes Paweł Sutorowski.
    Wszystkim zawodnikom oraz członkom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach,
a włocławianom chęci udziału w tego typu imprezach, zwiększaniu swoich umiejętności za kółkiem oraz propagowanie bezpiecznej jazdy.

Link do galerii
http://q4.pl/?id=17&news=153775